producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Sycowska Gospodarka Komunalna w Sycowie

Sycowska Gospodarka Komunalna w Sycowie

"Długotrwała współpraca z firmą zaowocowała eliminacją żmudnych i powtarzających się czynności i pomaga uniknąć ewentualnych błędów. Wydruki i deklaracje drukowane
z programu są zgodne z aktualnymi wzorami i akceptowane przez urzędy państwowe. Szybkie rozpoczęcie pracy umożliwia funkcja importu danych pracowników do programu Płatnik ZUS. Automatyczne aktualizacje programu poprzez Internet pozwalają na szybkość ich wdrażania."

Zaświadczam, iż Reset2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jesionowej 23-25 zrealizowało wersję programu komputerowego R2platnik system płacowo-kadrowy.

Nowoczesny system komputerowy firmy Reset2 przeznaczony do wspomagania pracy działu kadrowego i rachuby płac, to produkt który pragniemy zarekomendować wszystkim tym którzy chcą wykonywać swoje codzienne obowiązki z przyjemnością.

Program jest elastyczny, łatwy w obsłudze, na bieżąco aktualizowany, uwzględniający zmiany obowiązujących przepisów. Długotrwała współpraca z firmą zaowocowała eliminacją żmudnych i powtarzających się czynności i pomaga uniknąć ewentualnych błędów. Wydruki i deklaracje drukowane z programu są zgodne z aktualnymi wzorami
i akceptowane przez urzędy państwowe. Szybkie rozpoczęcie pracy umożliwia funkcja importu danych pracowników do programu Płatnik ZUS. Automatyczne aktualizacje programu poprzez Internet pozwalają na szybkość ich wdrażania.

Przez cały czas swojego istnienia główną dewizą firmy Reset2 jest profesjonalizm pracowników firmy, którzy okazują się kompetentnymi konsultantami potrafiącymi sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Stanisława Sofińskiego, który nadzoruje aplikacje w naszej spółce. Szkoli niezwykle sprawnie i skutecznie - dzięki przygotowaniu praktycznemu i merytorycznemu. Tłumaczy ze stoickim spokojem niezrozumiałe niekiedy zagadnienia. Jest rzetelny i cierpliwy. Jest konsultantem, którego postawę zawodową modyfikuje czas. Poprzez swoje zaangażowanie i punktualność buduje markę firmy Reset2.

Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością o działalności w zakresie wod-kan., usług komunalnych, ciepłownictwa zatrudniającą do 50 pracowników, toteż szczegółowe rozliczenie kosztów wynagrodzeń z podziałem na działy i zlecenia, współpraca z systemami RCP przygotowane przez Reset2 wspomaga właściwe zarządzanie naszą spółką.

Sumując jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Reset2, która uwzględnia specyfikę różnego rodzaju działalności naszej spółki i posiada wiele dodatkowych funkcji zaprojektowanych specjalnie pod nasze indywidualne potrzeby. Uważamy ją za dobrego
i wiarygodnego partnera.

www.sgk-sycow.pl

Marian Kuczyński

Prezes Zarządu

Sycowska Gospodarka Komunalna w Sycowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu