producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » SZPZOZ w Oleśnicy

SZPZOZ w Oleśnicy

"Aktualizacje programów powodują ciągłą zgodność z przepisami prawa, jak również ciągły rozwój programów poprzez ulepszanie i dopisywanie nowych funkcji przez programistów."

Samodzielny Zespól Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy działa na rynku usług medycznych od 1992 roku na terenie miasta i gminy Oleśnica. SZPZOZ w Oleśnicy w swojej ofercie posiada usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, jak i świadczenia w zakresie specjalistycznej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej.

Klientem firmy Reset2 jesteśmy od 2003 roku w zakresie programu kadrowo-płacowego R2platnik, natomiast od 2009 roku w zakresie programu R2fk i R2faktury. Programy te ułatwiają nam obsługę księgowości zakładu opartej na prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Zalety w/w programów:
-budowa i elastyczność programów pozwala na dostosowanie ich do potrzeb danego użytkownika,
- łatwość obsługi,
- aktualizacje programów powodują ciągłą zgodność z przepisami prawa, jak również ciągły rozwój programów poprzez ulepszanie i dopisywanie nowych funkcji przez programistów,
- możliwość skorzystania z fachowej wiedzy przyjaznej dla klienta obsługi serwisowej,
- możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych oraz zdalnego serwisowania.

www.szpzoz-olesnica.pl.tl

Stanisław Ptak

Dyrektor

SZPZOZ w Oleśnicy

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu