producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Teatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu

Teatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z pracownikami firmy RESET2 Sp. z o.o.

Firmę RESET2 Sp. z o.o. możemy polecić jako godnego zaufania partnera oferującego fachowe rozwiązania z zakresu dostarczonych nam produktów informatycznych."

Teatr Muzyczny "Capitol" współpracuje z firmą RESET2 Sp. z o.o. od 2003 roku. Jesteśmy gminną jednostką kultury zatrudniającą ok. 120 osób. Współpracujemy również z osobami angażowanymi na podstawie umów cywilnoprawnych.

Program R2płatnik jest opracowany w prosty sposób, co powoduje, że jest łatwy w obsłudze. Umożliwia przygotowanie różnego rodzaju zestawień, list płac oraz zaświadczeń. Program zawiera rejestry i kartoteki, które należy prowadzić dla zatrudnionych pracowników zgodnie z obowiązującym prawem pracy. R2płatnik współpracuje z programem Płatnik ZUS co pozwala na łatwe i szybkie dokonywanie zgłoszeń, sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych na potrzeby ZUS-u.

Wszelkie zmiany dotyczące nowych przepisów czy obowiązujących druków są na bieżąco aktualizowane. Wdrażany program komputerowy firma RESET2 dostosowuje do indywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z pracownikami firmy RESET2 Sp. z o.o.

Firmę RESET2 Sp. z o.o. możemy polecić jako godnego zaufania partnera oferującego fachowe rozwiązania z zakresu dostarczonych nam produktów informatycznych.

www.teatr-muzyczny.home.pl

Marek Ignor

Z-ca Dyrektora, Dyrektor Finansowy

Teatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu