producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach

TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach

"Pracownicy służb personalnych oraz BHP firmy TechniSat Digital Sp. z o.o. od 2007 roku pracują na programie kadrowo-płacowym R2PłatnikPRO."

Pracownicy służb personalnych oraz BHP firmy TechniSat Digital Sp. z o.o. od 2007 roku pracują na programie kadrowo-płacowym R2płatnikPRO. Program zawiera pełny moduł kadrowo-płacowy oraz możliwość sporządzenia miesięcznych i rocznych deklaracji rozliczeniowych z Urzędem Skarbowym i ZUS. Program współpracuje z systemami bankowymi co znacznie ułatwia przygotowanie i wysyłkę przelewów z wynagrodzeniami. W naszej firmie wykorzystujemy także modułu szkoleń oraz ocen pracowniczych, które na nasze zlecenie zostało dodatkowo skonfigurowane.

Dużą zaletą programu jest tworzenie własnych zestawień i raportów.

Oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika, a firma RESET2 Sp. z o.o. na bieżąco aktualzuje produkt wraz ze zmieniającymi się przepisami prawnymi oraz zapewnia opiekę serwisową.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą RESET2 polecamy jej usługi oraz oprogramowanie.

www.technisat.pl
www.carcommunications.technisat.com


Anna Czech

Kierownik Pionu Personalnego

TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu