producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w Łozienicy

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w Łozienicy

"Dużą zaletą programu jest to, że daje nam możliwość tworzenia własnych zestawień i raportów nie będących podstawowym standardem programu. Jest to program bardzo rozwojowy i elastyczny, dzięki czemu nie mamy obaw, że jeśli u nas zmieni się system wynagrodzeń lub rejestracji czasu pracy to program R2płatnik sobie z tym nie poradzi."

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją jachtów i łodzi motorowych. Na rynku działamy od 1995 roku.

Z systemu płacowo-kadrowego R2płatnikPRO korzystamy od czerwca 2008 roku. Wcześniej wykorzystywaliśmy arkusze kalkulacyjne. Właściwości systemu R2płatnikPRO umożliwiły nam przeniesienie danych personalnych pracowników bez konieczności ręcznego ich uzupełniania.

Z dostępnego oprogramowania na rynku HR oprogramowanie firmy Reset2 najbardziej nas zainteresowało. Program R2płatnikPRO daje nam możliwość sporządzania wynagrodzeń w różnych typach angaży, jak wynagrodzenie akordowe, godzinowe oraz ze stałą stawką miesięczną. Możemy również za jego pomocą rozliczać wynagrodzenie, gdy jego część wypłacana jest po stawce godzinowej, a reszta w akordzie.

Dużą zaletą programu jest to, że daje nam możliwość tworzenia własnych zestawień i raportów nie będących podstawowym standardem programu. Jest to program bardzo rozwojowy i elastyczny, dzięki czemu nie mamy obaw, że jeśli u nas zmieni się system wynagrodzeń lub rejestracji czasu pracy to program R2płatnik sobie z tym nie poradzi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi serwisowej udzielanej przez firmę Reset2. Szczególnie przydatne jest zdalne serwisowanie danych, gdyż daje to gwarancję szybkiej pomocy bez konieczności zamawiania wizyty u nas w firmie, co znacznie wydłużyłoby czas potrzebny na rozwiązywanie bieżących problemów.

www.hanseyachts.com

Michał Pokorski

prezes zarządu

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w Łozienicy

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu