producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. w Żarowie

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. w Żarowie

"Wykonawca jakość usług stawia na pierwszym miejscu. Świadczenia oferowane przez firmę są gwarancją wysokich standardów. Firma bez zarzutu spełnia się w zakresie terminowości usług. Przedsiębiorstwo ze swoich zadań rozlicza się zawsze w ustalonym czasie."

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. rekomenduje firmę Reset2 Sp. z o.o. z siedzibą w: Wrocław (50-504), ul. Jesionowa 23-25 jako godnego polecenia partnera biznesowego.
 
Współpraca rozpoczęła się 05.09.2005 i trwa stale, ponieważ okazała się bardzo efektywna.
 
W ramach zawartej umowy firma realizuje:
 
- obsługę programu kadrowo-płacowego R2płatnikPRO,
- moduł do rejestracji czasu pracy.
 
Wykonawca jakość usług stawia na pierwszym miejscu. Świadczenia oferowane przez firmę są gwarancją wysokich standardów.
 
Firma bez zarzutu spełnia się w zakresie terminowości usług. Przedsiębiorstwo ze swoich zadań rozlicza się zawsze w ustalonym czasie.
 
Reprezentowany przez przedsiębiorstwo zasób wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Warty docenienia jest fakt, że wiedza ta uwzględnia wszystkie bieżące trendy.
 
Jeśli chodzi o ofertę przedsiębiorstwa, to jest ona warta docenienia. Jest ona duża i daje gwarancję kompletności.

Agnieszka Rzepecka

Koordynator ds. Zasobów Ludzkich

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. w Żarowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu