producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Transport Ciężarowy J. Mróz w Pawłowie Trzebnickim

Transport Ciężarowy J. Mróz w Pawłowie Trzebnickim

"Z zasobów firmy RESET2 Sp. z o.o. posiadamy programy tj. R2płatnik, R2księga, R2faktury, R2środki. W/w aplikacje są proste w obsłudze, a dzięki szybkim aktualizacjom przepisów i norm oraz ciągłemu rozwojowi, praca w programach przebiega bardzo sprawnie i nie jest skomplikowana."

Z usług firmy RESET2 Sp. z o.o. zaczęliśmy korzystać w 2002 roku. Był to okres szybkiego rozwoju naszej firmy, która zaczęła istnieć na rynku transportowym w 1997 roku. Trudnimy się przewozem piskląt i jaj wylęgowych. Nasza działalność swoim zasięgiem obejmuje tereny całej Europy. Od momentu rozpoczęcia współpracy, nasze odczucia dotyczące proponowanych usług ze strony firmy RESET2 Sp. z o.o. są bardzo pozytywne.

Z zasobów firmy RESET2 Sp. z o.o. posiadamy programy tj. R2płatnik, R2księga, R2faktury, R2środki. W/w aplikacje są proste w obsłudze, a dzięki szybkim aktualizacjom przepisów i norm oraz ciągłemu rozwojowi, praca w programach przebiega bardzo sprawnie i nie jest skomplikowana.

Ważnym aspektem jest obsługa serwisowa i dobry kontakt z klientem. Fachową pomocą zawsze służy Pani Agnieszka Mikuła - specjalista ds. wdrożeń w firmie RESET2 Sp. z o.o.

www.mroz-transport.pl

Janusz Mróz

Właściciel

Transport Ciężarowy J. Mróz w Pawłowie Trzebnickim

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu