producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Transport Ciężarowy Janusz Mróz w Pawłowie Trzebnickim

Transport Ciężarowy Janusz Mróz w Pawłowie Trzebnickim

 "Od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą RESET2 Sp. z o.o. nasze odczucia są bardzo pozytywne. Korzystamy z programu: R2FK. Dzięki nieskomplikowanej obsłudze i częstym aktualizacjom system działa bez zastrzeżeń. Program zbudowany jest w sposób łatwy i przejrzysty, dzięki czemu praca na nim jest przyjemna i idealnie dopasowana do naszych potrzeb."

Działalność naszej firmy jest ściśle związana z branżą transportową. Specyfika naszego przedsiębiorstwa polega na profesjonalnym przewozie piskląt jednodniowych i jaj wylęgowych. Od 1997 roku staramy się stale rozwijać i udoskonalać świadczone usługi, ze względu na potrzebę utrzymania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i zadowolenia naszych klientów. Działalność firmy obejmuje swoim zasięgiem całą Europę.
 
Od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą RESET2 Sp. z o.o. nasze odczucia są bardzo pozytywne. Korzystamy z programu: R2FK. Dzięki nieskomplikowanej obsłudze i częstym aktualizacjom system działa bez zastrzeżeń. Program zbudowany jest w sposób łatwy i przejrzysty, dzięki czemu praca na nim jest przyjemna i idealnie dopasowana do naszych potrzeb.
 
Należy zaakcentować fakt, iż program zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jest to dla nas niezmiernie ważne.
 
Aspektem pozytywnym jest również współpraca indywidualna. należy podkreślić, iż fachową pomocą zawsze wspiera nas Pani Agnieszka Mikuła - zastępca kierownia działu pomocy systemów FK w firmie RESET2 Sp. z o.o. Doświadczenie i indywidualne podejście Pani Agnieszki, pozwala na wprowadzenie do programu nowych rozwiązań, co znacznie ułatwia pracę w aplikacji.

Janusz Mróz

Właściciel

Transport Ciężarowy Janusz Mróz w Pawłowie Trzebnickim

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu