producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

"W ramach projektu "Wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych szansą rozwoju Gmin Krapkowice i Boborów - Oprogramowanie" w lutym b.r. wdrożyliśmy system kadrowo-płacowy R2płatnikPRO."

W ramach projektu "Wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych szansą rozwoju Gmin Krapkowice i Boborów - Oprogramowanie" w lutym b.r. wdrożyliśmy system kadrowo-płacowy R2płatnikPRO. Wdrożeniem w ramach umowy podwykonawczej zajmował się producent systemu spółka Reset2 z Wrocławia.

Dzięki zaangażowaniu zespołów odpowiedzialnych za wdrożenie z obu stron wszystkie zaplanowane prace udało się ukończyć w terminie mimo, że harmonogram był bardzo napięty. Pan Marek Huk, który prowadził to wdrożenie z ramienia wykonawcy wykazał się profesjonalizmem i determinacją w dążeniu do jak najsprawniejszego zakończenia prac.

Pan Huk sprawuje także bieżącą opiekę powdrożeniową nad naszym systemem, dzięki czemu współpraca z Reset2 Sp. z o.o. układa się bardzo dobrze.

www.krapkowice.pl

Halina Brzozowa

Inspektor ds. kadr i płac

Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu