producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Urząd Miasta i Gminy w Sycowie

Urząd Miasta i Gminy w Sycowie

 "Obsługa serwisowa zakupionego oprogramowania nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Polecamy oprogramowanie R2płatnikRPO do wykorzystania w jednostkach samorządu terytorialnego. "

 Przedsiębiorstwo Reset2 z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jesionowej 23-25, w 2015 roku dostarczyło Urzędowi Miasta i Gminy Syców oprogramowanie R2płatnikPRO.
 
W ramach współpracy przedsiębiorstwo Reset2 udzieliło licencji, służyło wsparciem wdrożeniowym, udziela wsparcia powdrożeniowego.
 
Program R2płatnikPRO cechuje się parametryzacją, dopasowującą się automatycznie do zmieniających się przepisów prawa. Dodatkowo cechuje się elastycznością w dopasowaniu funkcjonalności do specyfiki przedsiębiorstwa, odznacza się przy tym łatwością obsługi. Obsługa serwisowa zakupionego oprogramowania nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. 
 
Polecamy oprogramowanie R2płatnikRPO do wykorzystania w jednostkach samorządu terytorialnego. 

Andrzej Plata

Inspektor

Urząd Miasta i Gminy w Sycowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu