producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Urząd Miejski w Jaworze

Urząd Miejski w Jaworze

"Jako wieloletni użytkownik programu R2płatnikPRO możemy z własnego doświadczenia stwierdzić, że program ten stale się rozwija i wzbogaca o nowe funkcje a współpraca z firmą Reset2 Sp. z o.o. układa się wzorowo."

Gmina Jawor użytkuje program kadrowo-płacowy R2płatnikPRO firmy Reset2 Sp. z o.o. od 2008 roku.
Program ma przejrzystą budowę i zapewnia dużą elastyczność w zakresie definicji dodatkowych ewidencji, składników płacowych, list wynagrodzeń oraz sposobów wyliczania wartości.
Pomimo bogatych możliwości parametryzacji program jest dość intuicyjny w obsłudze.
 
Firma Reset2 Sp. z o.o. dba o systematyczne udostępnianie kolejnych wersji programu, co zapewnia stałą zgodność z przepisami.
Dużym atutem firmy Reset2 jest bardzo wysoki poziom świadczonej pomocy technicznej. Gmina Jawor korzysta z tej formy wsparcia. Za każdym razem pracownicy pomocy technicznej wykazywali się wysoką fachowością i wiedzą merytoryczną opartą na gruntownej znajomości przepisów z dziedziny kadr i płac. Nie było sytuacji, aby poruszony problem pozostał bez rozwiązania.
Sprawdzoną i bardzo wygodną dla Gminy Jawor formą współpracy serwisowej były bezpłatne konsultacje telefoniczne oraz zdalne serwisowanie.
 
Jako wieloletni użytkownik programu R2płatnikPRO możemy z własnego doświadczenia stwierdzić, że program ten stale się rozwija i wzbogaca o nowe funkcje a współpraca z firmą Reset2 Sp. z o.o. układa się wzorowo.

Monika Żmijewska

Sekretarz Gminy

Urząd Miejski w Jaworze

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu