producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Vorwerk Dichtungssysteme Polska Sp. z o.o. w Komornikach

Vorwerk Dichtungssysteme Polska Sp. z o.o. w Komornikach

"Program R2płatnik jest systematycznie aktualizowany w odpowiedzi na zmieniające
się przepisy prawa pracy. Poprzez możliwość generowania różnorodnych druków i zestawień, przyczynił się do usprawnienia pracy działu kadr i księgowości."

Firma Vorwerk Dichtungssysteme Polska produkuje profesjonalne uszczelki i produkty pochodne dla branży motoryzacyjnej, AGD i budowlanej. Obecnie firma zatrudnia przeszło 320 pracowników i intensywnie się rozwija.

Decyzja o zakupie oprogramowania R2płatnik zapadła po zapoznaniu się z kilkoma konkurencyjnymi oprogramowaniami dostępnymi na rynku. System R2płatnik został zakupiony z powodu niskiej ceny, funkcjonalności oraz czytelnego i łatwego w obsłudze oprogramowania. Duże znaczenie przy podjęciu decyzji odegrały również pochlebne opinie znajomych osób, które pracowały wcześniej na programie.

Program R2płatnik jest systematycznie aktualizowany w odpowiedzi na zmieniające
się przepisy prawa pracy. Poprzez możliwość generowania różnorodnych druków
i zestawień, przyczynił się do usprawnienia pracy działu kadr i księgowości. Program umożliwia szybkie naliczanie wynagrodzeń oraz współpracę z systemem RCP.

Wdrożenie systemu przebiegło sprawnie i trwało ok. 5 miesięcy. Osobą wdrażającą oprogramowanie był Pan Stanisław Sofiński. Współpraca z Panem Stanisławem przebiega wzorowo, zawsze chętnie służy pomocą i szybko reaguje na pojawiające się wątpliwości.

www.vds-polska.pl

Eugen Kostewicz

Dyrektor

Vorwerk Dichtungssysteme Polska Sp. z o.o. w Komornikach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu