producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu

 "Program R2płatnikPRO cechuje się dużą elastycznością i możliwością dostosowania do potrzeb wynikających ze specyfiki funkcjonowania urzędu. Dzięki sprawnemu wdrożeniu przeprowadzonemu przez Pana Tomasza Kałamajskiego te zalety programu zostały w pełni wykorzystane. Istniejące funkcje programu oraz szereg specjalnie zaprojektowanych dla nas rozwiązań ustalonych na etapie wstępnym pozwalają ułatwić codzienną pracę oraz sprawne zestawienie na bieżąco wymaganych informacji. "

 Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu od grudnia 2010 roku współpracuje z firmą RESET2 Sp. z o.o. wykorzystując potencjał programu kadrowo-płacowego R2płatnikPRO.
 
Inspekcja Transportu Drogowego to umundurowa ai uzbrojona formacja kontrolna a jednocześnie  wyspecjalizowany podmiot, który podejmuje odpowiedzialne działania prewencyjne jak również kontrolne w zakresie szeroko rozumianego prawa transportowego i związanych z nim warunków oraz obowiązków. Dbanie o bezpieczeństwo w ruchudrogowym to jeden z głównych priorytetów Inspekcji Transportu Drogowego. Nasze zadania mają na celu m.in. zagwarantowanie mieszkańcom regionu oraz odwiedzającym nas gościom, by transport drogowy nie wiązał się z zagrożeniem dla ich zdrowia i życia. Zadania Inspekcji Transportu Drogowego na poziomie wojewódzkim administracji rządowej wykonuje Wojewoda działający za pośrednictwem Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego, jako kierownika wojewódzkiej inspekcji transportu drogowego wchodząxcej w skład wojewódzkiej administracji zespołowej.
 
Zatrudnienie i wynagrodzenie pracowników Inspektoratu prowadzone jest zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o służbie cywilnej, ustawy z dnia  16 września 1982 roku o pracownikach urzędów państwowych oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy. Program R2płatnikPRO cechuje się dużą elastycznością i możliwością dostosowania do potrzeb wynikających ze specyfiki funkcjonowania urzędu. Dzięki sprawnemu wdrożeniu przeprowadzonemu przez Pana Tomasza Kałamajskiego te zalety programu zostały w pełni wykorzystane. Istniejące funkcje programu oraz szereg specjalnie zaprojektowanych dla nas rozwiązań ustalonych na etapie wstępnym pozwalają ułatwić codzienną pracę oraz sprawne zestawienie na bieżąco wymaganych informacji. Program jest przyjazny i intuicyjny w obsłudze, aktualizowany na bieżąco wobec zmieniającego się prawa a także stale usprawniany. W przypadkach wymagających interwencji pracownicy serwisu firmy RESET2 Sp z o.o.o działają profesjonalnie zapewnijąc zdanie niezbędną pomoc.

Marek Szmigiel

Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu