producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" we Wrocławiu

Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" we Wrocławiu

"Jesteśmy zadowoleni z programu płacowo-kadrowego firmy RESET2 Sp. z o.o. i polecamy go wszystkim firmom potrzebującym informatycznego wsparcia dla prowadzenia swojej działalności."

Od 1998 roku wykorzystujemy program firmy Reset2 Sp. z o.o. do naliczania płac i prowadzenia ewidencji księgowej.

System charakteryzuje się przejrzystą budową i elastycznością, która pozwoliła nam dopasować go do naszych wymagań. Profesjonalizm zespołu programistów dostosowuje na bieżąco program do zmieniających się przepisów prawnych. Firma Reset2 Sp. z o.o. pomaga nam rozwiązywać problemy merytoryczne podczas konsultacji w naszej siedzibie lub bezpłatnych konsultacji telefonicznych.

Jesteśmy zadowoleni z programu płacowo-kadrowego firmy Reset2 Sp. z o.o. i polecamy go wszystkim firmom potrzebującym informatycznego wsparcia dla prowadzenia swojej działalności.

www.wks-slask.pop.pl

ppłk mgr Janusz Pilch

Dyrektor Wojskowego Klubu Sportowego "Śląsk"

Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" we Wrocławiu





TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu