producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wrocławski Teatr Pantomimy we Wrocławiu

Wrocławski Teatr Pantomimy we Wrocławiu

 "Aplikacja R2płatnik posiada też możliwość wprowadzenia własnych ustawień, co jest szczególnie ważne przy raportowaniu. Istotną i zasługującą na uwagę cechą tej aplikacji jest jej stabilność. Raz wprowadzone ustawienia działają prawidłowo. System posiada wiele nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną. Jest systemem elastycznym, pozwalającym na dostosowanie go do własnych potrzeb."

 Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego (instytuacja kultury działająca od 1956 roku) rekomenduje firmę Reset2 i ich program R2płatnik.
 
W czasie dotychczasowej współpracy firma Reset2 szybko reagowała na potrzeby naszego teatru i na bieżąco aktualizowała program R2płatnik. Pracownicy firmy Reset2 zawsze służą fachową pomocą techniczną. Na uwagę zasługuje profesjonalizm pracowników firmy Reset2 Sp. z o.o., którzy okazali się kompetentnymi osobami i potrafili sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom. Wysoko oceniamy profesjonalność i życzliwość serwisantów, którzy na bieżąco zapewniają fachową opiekę serwisową poprzez udzielanie bezpłatnych konsultacji telefonicznych.
 
Z systemu płacowo-kadrowego R2płatnik korzystamy od stycznia 2007 roku. Do tego okresu listy płac były sporządzane ręcznie przy wykorzystywaniu arkuszy kalkulacyjnych. Zakupiona od firmy Reset2 aplikacja R2płatnik jest aplikacją czytelną i przyjazną użytkownikowi, a przede wszystkim posiadającą pożądaną funkcjonalność. Program pozwala na prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym. Duża funkcjonalność programu pozwala na sporządzanie i wygenerowanie wielu przydatnych zestawień i wydruków, jak również można tworzyć własne specyficzne zestawienia wraz z możliwością eksportu danych do Worda bądź Excela. Aplikacja R2płatnik posiada też możliwość wprowadzenia własnych ustawień, co jest szczególnie ważne przy raportowaniu. Istotną i zasługującą na uwagę cechą tej aplikacji jest jej stabilność. Raz wprowadzone ustawienia działają prawidłowo. System posiada wiele nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną. Jest systemem elastycznym, pozwalającym na dostosowanie go do własnych potrzeb.
R2płatnik współpracuje z wieloma systemami bankowymi co znacznie ułatwia przygotowanie i wysyłkę przelewów z wynagrodzeniami.
Program jest na bieżąco aktualizowany równolegle ze zmianami przepisów, a ich funkcjonalność jest modyfikowana zgodnie z sugestiami użytkowników. R2płatnik posiada funkcje przydatne do wykorzystania w codziennej pracy oraz spełnia nasze oczekiwania w zakresie płacowo-kadrowym.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Moniki Rojowskiej-Kopczyk specjalisty ds. wdrożeń, której doświadczenie oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb, pozwoliło wprowadzenie w aplikacji bardzo przydatnych rozwiązań.

Zbigniew Szymczyk

Dyrektor

Wrocławski Teatr Pantomimy we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu