producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO-RELAX Jolanta Potapska

Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO-RELAX Jolanta Potapska

"Na przestrzeni ponad 10-ciu lat korzystania R2płatnik dał się poznać jako nowoczesny program, czytelny i prosty w obsłudze. Posiada bardzo wiele funkcji, które ułatwiają rozliczenia z różnymi instytucjami takimi jak: ZUS, US, PFRON i GUS. Można generować zestawienia, wydruki, zbiorówki, raporty i zaświadczenia, co ułatwia i usprawnia pracę."

Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO-RELAX Jolanta Potapska działa od 01.01.1991 i zajmuje się 
świadczeniem usług w zakresie rehabilitacji leczniczej. Program R2płatnik obsługuje naszą firmę w zakresie kadr i płac od 01.01.2004 roku. W tym czasie firma rozwinęła się a zatrudnienie wzrosło od 10 do ponad 100 osób. Bez dobrego programu płacowo-kadrowego trudno byłoby prowadzić rozliczenia dla tak dużej ilości pracowników.
 
Na przestrzeni ponad 10-ciu lat korzystania R2płatnik dał się poznać jako nowoczesny program, czytelny i prosty w obsłudze. Posiada bardzo wiele funkcji, które ułatwiają rozliczenia z różnymi instytucjami takimi jak: ZUS, US, PFRON i GUS. Można generować zestawienia, wydruki, zbiorówki, raporty i zaświadczenia, co ułatwia i usprawnia pracę. Współpracuje również z płatnikiem w zakresie tworzenia dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych.
 
W miarę szybko jest aktualizowany do zmieniających się przepisów. Bardzo ważna jest także możliwość bezpłatnego korzystania z obsługi serwisowej, która jest kompetentna i uprzejma. Jednak nie ma potrzeby częstego korzystania z takiej pomocy, ponieważ program jest właściwie bezawaryjny a ewentualne problemy nigdy nie pozpstają bez rozwiązania.
 
Reasumując: nie sposób wymienić zalet programu R2płatnik, ale można go z powodzeniem polecić innym użytkownikom a długoletnia współpraca z firmą Reset2 Sp. z o.o., pozwala postrzegać ją jako 
profesjonalnego i odpowiedniego partnera z właściwym podejściem do klienta.
 

Jolanta Potapska

Dyrektor / Właściciel

Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO-RELAX Jolanta Potapska

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu