producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Zakład Usług Technicznych GALWANO-TECHNIKA I Sp. z o.o. w Bielsko-Białej

Zakład Usług Technicznych GALWANO-TECHNIKA I Sp. z o.o. w Bielsko-Białej

"Pragniemy zareklamować system R2płatnik wszystkim tym, którzy chcą wykonywać swoją pracę bezstresowo i czerpać przyjemność z wykonywania codziennych obowiązków."

Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jaki program zakupić do obsługi kadrowo-płacowej w Waszej firmie, pragniemy Wam polecić program R2płatnik firmy Reset2 Sp. z o.o. System ten towarzyszy nam w codziennej pracy od ponad dwóch lat i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej posiadamy 5 nowoczesnych linii lakierniczych, na których zatrudniamy ok. 400 pracowników. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali, należącym do francuskiej grupy Electropoli. Naszymi klientami, są m.in. takie firmy, jak: Fiat, Opel, Magneti Marelli, Valeo, Volvo, Suzuki.

Kiedy, w październiku 2003r. zdecydowaliśmy się przejąć Dział Kadr i Płac od firmy zewnętrznej, zatrudniliśmy ok. 150 osób. Poszukiwaliśmy programu profesjonalnego, przejrzystego i funkcjonalnego, i to właśnie zapewnił nam R2płatnik. Cechami, które zadecydowały o jego wyborze, były przede wszystkim: przystępna cena, posiadanie wszystkich niezbędnych elementów do obsługi kadrowo-płacowej firmy, generowanie miesięcznych i rocznych deklaracji do US, współpraca z systemami do rejestracji czasu pracy, systemami bankowymi, Płatnikiem ZUS, tworzenie różnego rodzaju ewidencji, zapisywanie zestawień w plikach html oraz możliwość pracy w środowisku sieciowym, i co najważniejsze: program jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika.

Zapewniamy, iż system R2płatnik doskonale sprawdza się w praktyce, a pracownicy firmy Reset2 robią wszystko, aby na bieżąco dostosowywać go do naszych stale rosnących potrzeb oraz zmieniających się przepisów. Aktualizacje programu znajdują się na stronie internetowej firmy Reset2, co pozwala na szybkość ich wdrażania. Możemy dodać, iż wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom, Reset2 stworzył rozbudowane karty czasu pracy, uwzględniające możliwość wybierania czasu wolnego za godziny nadliczbowe.

Pragniemy zareklamować system R2płatnik wszystkim tym, którzy chcą wykonywać swoją pracę bezstresowo i czerpać przyjemność z wykonywania codziennych obowiązków. "Zadowolenie z pracy" - to właśnie zapewnia firma Reset2 Sp. z o.o.

www.galwanotechnika.com.pl

Krystian Szypka

Dyrektor Zakładu, Dyrektor Operacyjny

Zakład Usług Technicznych GALWANO-TECHNIKA I Sp. z o.o. w Bielsko-Białej

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu