producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » ZEBRA Sp. z o.o. w Dzierżoniowie

ZEBRA Sp. z o.o. w Dzierżoniowie

"Nasze doświadczenia pozwalają na wysoką ocenę systemu płacowo-kadrowego R2płatnikPRO, jest to program profesjonalny, w pełni uwzględniający obowiązujące przepisy."

Z firmą RESET2 Sp. z o.o. nasz zakład współpracuje ponad 10 lat. Jesteśmy firmą posiadającą trzy zakłady produkcyjne - ogółem zatrudnionych pracowników jest 520.

Do zakupu programu R2płatnikPRO skłoniła nas przystępna cena, posiadanie wszystkich niezbędnych elementów do obsługi kadrowo-płacowej firmy, generowanie miesięcznych i rocznych deklaracji do Urzędu Skarbowego, eksportowanie kompletu dokumentów rozliczeniowych do Płatnika ZUS, możliwość przesyłania elektronicznych przelewów, tworzenie różnego rodzaju ewidencji i zestawień, prowadzenie kompleksowej ewidencji kadrowej.

Program jest łatwy w obsłudze, przyjazny dla użytkownika, a przy tym autorzy programu zapewniają komfort dostarczając szybką aktualizację dotyczącą zmian w przepisach oraz rodzących się potrzeb naszej firmy.

Nasze doświadczenia pozwalają na wysoką ocenę systemu płacowo-kadrowego R2płatnikPRO, jest to program profesjonalny, w pełni uwzględniający obowiązujące przepisy.

www.zebra.org.pl

Beata Sałaciak-Korybska

Kierownik Działu Finansowo-Księgowo-Ekonomicznego

ZEBRA Sp. z o.o. w Dzierżoniowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu