producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   » Referencje partnerów

Referencje partnerów

Od wielu lat współpracujemy z wieloma partnerami handlowymi na terenie całej Polski w zakresie dystrybucji tworzonego przez nas oprogramowania, usług i szkoleń. Dokładamy starań, by nasza współpraca układała się pomyślnie i przynosiła korzyści docelowym klientom. Opinie naszych partnerów pozwalają nam sądzić, że nasze działania zmierzają w dobrą stronę:


SUPREMIS Sp. z o.o. w Piasecznie

"Fachowość, profesjonalizm i skuteczność działania pozwala nam być w pełni zadowolonym z partnerstwa z Reset2."

Bożena Indryszczak

Dyrektor Działu Wsparcia Klienta

PHU ANCHOR Sp. z o.o. w Warszawie

"Posiadając w ofercie oprogramowanie innych producentów przez te lata nie sprzedaliśmy do obsługi kadrowo-płacowej innego programu niż R2płatnik. Naszym zdaniem jest to najlepszy na polskim rynku program kadrowo-płacowy dla małych i średnich przedsiębiorstw."

mgr Paweł Hałas

Prezes ZarząduTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu