Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Referencje partnerów

PHU ANCHOR Sp. z o.o. w Warszawie

"Posiadając w ofercie oprogramowanie innych producentów przez te lata nie sprzedaliśmy do obsługi kadrowo-płacowej innego programu niż R2płatnik. Naszym zdaniem jest to najlepszy na polskim rynku program kadrowo-płacowy dla małych i średnich przedsiębiorstw."

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anchor Sp. z o.o. od roku 2004 współpracuje z firmą Reset2 Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży oprogramowania jako dealer. Najczęściej sprzedawanym przez nas programem firmy Reset2 Sp. z o.o. był i jest nadal program R2płatnik w wersji Standard oraz Pro. Jest to bardzo dobry, sprawdzony i w pełni funkcjonalny system płacowo-kadrowy. Posiadając w ofercie oprogramowanie innych producentów, przez te lata nie sprzedaliśmy do obsługi kadrowo-płacowej innego programu niż R2płatnik. Naszym zdaniem jest to najlepszy na polskim rynku program kadrowo-płacowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Współpraca z firmą Reset2 Sp. z o.o. zawsze układała się bardzo dobrze. Zamówienia realizowane były terminowo i z należytą starannością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera.

Równocześnie ze współpracą partnerską od 6 lat jesteśmy użytkownikami programu R2płatnik. Program jest merytorycznie bez zastrzeżeń, a przy tym wyjątkowo przyjazny w obsłudze, intuicyjny i czytelny. Firma Reset2 Sp. z o.o. w bardzo szybkim tempie dokonuje zmian mających na celu uwzględnienie często zmieniających się przepisów. Jako użytkownik możemy polecić program, jako doskonały dla małych i średnich przedsiębiorstw, a firmę Reset2 Sp. z o.o., jako w pełni profesjonalnego producenta oprogramowania.

www.anchor.com.pl
 

mgr Paweł Hałas

Prezes Zarządu
PHU ANCHOR Sp. z o.o. w Warszawie

Nasi klienci