producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » SUPREMIS Sp. z o.o. w Piasecznie

SUPREMIS Sp. z o.o. w Piasecznie

"Fachowość, profesjonalizm i skuteczność działania pozwala nam być w pełni zadowolonym z partnerstwa z Reset2."

Oceniając wieloletnią współpracę z firmą Reset2, która jest naszym partnerem w zakresie sprzedaży oraz wdrożeń programu R2Płatnik chcielibyśmy serdecznie podziękować za udzielane wsparcie merytoryczne i techniczne.

System spełnia oczekiwania nasze i naszych klientów, a aktualizacje wychodzą w stosownym czasie. Pomoc merytoryczna przy dostosowywaniu programu do indywidualnych potrzeb naszych Klientów jest dla nas wielkim autem.

Fachowość, profesjonalizm i skuteczność działania pozwala nam być w pełni zadowolonym z partnerstwa z Reset2.

Firma spełnia nasze oczekiwania biznesowe i liczymy na dalszą owocną współpracę. Z pełnym zaufaniem polecamy firmę Reset2 jako specjalistę w dziedzinie programów kadrowo-płacowych.

www.supremis.pl

Bożena Indryszczak

Dyrektor Działu Wsparcia Klienta

SUPREMIS Sp. z o.o. w Piasecznie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu